O nás

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA K ZAPŮJČENÍ DOPRODEJ ZBOŽÍ PROVOZ PŘI PANDEMII COVID-19

O NÁS

Společnost LAŠEN VELKOOBCHOD, Eva Lacinová byla založena již v roce 1991 jako malý rodinný podnik a do dnešních dnů se náš kolektiv skládá z rodinných příslušníků a blízkého okruhu známých. Od samého počátku se zabýváme distribucí alkoholu, limonád, cukrovinek, tabákových výrobků a drobné drogerie. V současnosti pravidelně zásobujeme různorodé provozovny na Severní Moravě. Snažíme se oslovit široké spektrum zákazníků přes trafiky, maloobchody, večerky, restaurace, stánkaře, bary a hotely. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka z oblasti gastronomie, ale i z maloobchodní sítě.
I přes silnou konkurenci okolních supermarketů a diskontních prodejen udržujeme cenovou hladinu na srovnatelné úrovni a tento trend je strategií firmy i do budoucna. Náš obchodní zástupce vyřizuje objednávky přímo v terénu a jeho cílem je mimo jiné přizpůsobit sortiment a ceny zboží přímo na míru Vaší provozovně.
Mezi naše další priority patří spolehlivost a včasnost dodávek, pravidelná nabídka zboží v promočních a letákových akcích a vycházení každému zákazníkovi vstříc.
Kolektiv zaměstnanců firmy Lašen

O nás

O nás

Kde nás najdete

Mapa rozvozu

Kontakty

Comments are closed.